baner

Usługi serwisowe


Kompleksowa obsługa Twojego Volkswagena

Poznaj szczegóły
Porsche Rybnik

Twoje bezpieczeństwo to nasza podstawa

Bądź w pełni gotowy do sezonu. Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług naszego serwisu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 32 432 84 13

Aktualne promocje

Opony i koła zimowe

od 120 PLN

Poznaj szczegóły
Dezynfekcja klimatyzacji
sprawne-hamulce

Sprawne hamulce.

Wymiana klocków hamulcowych

od 913 PLN

Poznaj szczegóły

Sprawny akumulator

od 1209 PLN

Poznaj szczegóły
Sprawny akumulator
wymiana-oleju-silnikowego

Wymiana oleju silnikowego

od 480 PLN

Poznaj szczegóły

Wymiana oleju

w skrzyni DSG

od 899 PLN

Poznaj szczegóły
sprawny-akumulator
geometria-kol

Dezynfekcja

klimatyzacji

od 179 PLN

Poznaj szczegóły

Przeglądy serwisowe

pakiety-przegladow-serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

dla samochodów nowych.

pakiety-przegladow-serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

dla samochodów używanych.

przeglady-serwisowe

Chcesz się dowiedzieć
więcej?
Zadzwoń 32 432 84 13 lub napisz do nas!Zostaw swoje dane - napiszemy do Ciebie,
gdy zostaną opublikowane!

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe


Zufaj ASO. To się opłaca

Pewność
W Autoryzowanym Serwisie, używamy oryginalnych części zamiennych, zgodnych z wytycznymi producenta i spełniającymi jego surowe normy. Oryginalne części są tożsame z częściami fabrycznymi zamontowanymi w Twoim samochodzie, korzystając z nich podtrzymujesz jego jakość.

Spokój
ASO funkcjonują według ściśle określonych przez koncern norm w zakresie obsługi klienta i procesu naprawy. Regularne audyty, badania satysfakcji klienta i nadzór koncernu sprawiają, że możesz liczyć na najwyższą jakość usług.

Assistance
To usługa, dzięki której otrzymasz pomoc w przypadku różnych zdarzeń na drodze. Przeprowadzenie przeglądu okresowego wraz z zalecanymi czynnościami w autoryzowanym serwisie przedłuża ważność Gwarancji Mobilności / Service Mobility o rok lub do następnego przeglądu. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

Niezawodność
Przeglądy i naprawy przeprowadzamy według ścisłych wytycznych określonych przez producenta, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Niezwykle ważne jest ciągłe szkolenie naszej kadry – w nowych autach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę oraz pomaga unikać błędów podczas napraw.

Mobilność
Za każdym razem, gdy oddajesz swoje auto w nasze ręce nie musisz obawiać się utraty mobilności. Nasz program aut zastępczych na czas serwisu z powodzeniem zaspokoi Twoje potrzeby.

Racjonalne koszty
Wysoka jakość obsługi i racjonalne koszty mogą iść w parze. To wszystko dzięki ofercie pakietów przeglądów dla samochodów nowych i używanych (do 12 lat!) a także programom rabatowym dla aut starszych niż 3 lub 4 lata (zależnie od marki).

Dostęp do pełnej informacji
Oferujemy przyjęcie bezpośrednie – możliwość obejrzenia samochodu na podnośniku wraz z doradcą serwisowym, co pozwala Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie eksploatacji. Nasze serwisy dysponują nieograniczonym dostępem do historii serwisowej Twojego auta, co oznacza lepsze planowanie prac serwisowych czy szybszą diagnozę usterek.

Wygoda
Poczekalnia, WiFi czy smaczna kawa – w taki sposób oczekujesz na realizację usług w autoryzowanych serwisach. Opłacalność Historia serwisowa ma wpływ na wartość Twojego samochodu – badania pokazują, że serwisując w ASO łatwiej o odsprzedaż z wyższą ceną*.

Ochrona
Wszystkie usługi i naprawy przeprowadzone w ASO, a także zakupione u nas części zamienne, podlegają 2-letniej gwarancji.

Przejrzystość
Zawsze przed rozpoczęciem prac, przedstawiamy wycenę planowanych napraw, a po usłudze, wszelkie wydatki są przejrzyście przedstawiane na fakturze.


* Cena w ogłoszeniu wyższa o nawet 20% wg Raportu „Serwisowanie w ASO a cena samochodu”, autorstwa Związku Dealerów Samochodów oraz OTOMOTO, 2022 r

Dożywotnia Gwarancja Mobilności

Jest to pakiet, którym objęte są automatycznie nowe samochody osobowe Volkswagen, starsze modele mogą zawsze się przyłączyć. Gwarancja mobilności obejmuje ochronę i pomoc przez całą dobę i wiele innych świadczeń dla wszystkich pasażerów samochodu.

Jest to program zapewniający kierowcom Volkswagenów bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, niezależnie od miejsca pobytu program oferuje bezpłatną pomoc drogową i inne bezpłatne świadczenia w razie awarii, wypadku, kradzieży oraz w innych przypadkach unieruchomienia samochodu. Dożywotnia Gwarancja Mobilności Volkswagen zapewni Państwu pomoc w przypadku zdarzeń powstałych na terytorium Polski oraz prawie całej Europy. Program obowiązuje od daty sprzedaży samochodu do pierwszej inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności, jednak nie dłużej niż 24 miesiące. W kolejnych latach prawo do korzystania z programu uzależnione jest od: – potwierdzonych w książce serwisowej samochodu okresowych (zależnych od czasu eksploatacji i przebiegu samochodu) przeglądów serwisowych z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagena, – dokonywania napraw, wymiany części i materiałów eksploatacyjnych zalecanych przez Volkswagen AG i Partnera Serwisowego Volkswagena. Uzyskanie prawa do świadczeń Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen w przypadku samochodów już eksploatowanych jest możliwe po dokonaniu inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagena. W zależności od zdarzenia, w ramach programu Dożywotnia Gwarancja Mobilności Volkswagen, przysługują:

  1. naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia,
  2. holowanie,
  3. samochód zastępczy,
  4. nocleg w hotelu,
  5. dalsza podróż (samolotem lub pociągiem),
  6. zwrot kosztów za przejazd taksówką,
  7. dostawa samochodu po naprawie,
  8. dostawa oryginalnych części zamiennych,
  9. pożyczka gotówkowa nie oprocentowana,
  10. serwis telefoniczny.

Świadczenia w ramach Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen obejmują kierowcę i pasażerów zarejestrowanego w Polsce pojazdu. W przypadku awarii, kradzieży, wypadku lub unieruchomienia pojazdu wystarczy skontaktować się z Centralą Zgłoszeniową Całodobowej Pomocy Drogowej Volkswagena dzwoniąc na jeden z podanych niżej numerów

połączenie bezpłatne:

0 800 61 89 89

połączenie płatne:

+ 48 61 831 99 22

Szczegółowych informacji dotyczących Dożywotniej Gwarancji Mobilności Volkswagen udzielą Państwu pracownicy naszego serwisu.