Umów jazdę

Miesiąc motoryzacyjnych nowości!

Miesiąc
motoryzacyjnych nowości!

Poznaj najnowsze modele dostępne w naszym salonie

Tiguan Allspace.
Czas na rodzinne przygody.

W stylowym, mocnym i przestronnym Tiguanie Allspace
wszędzie będziecie czuli się dobrze
– na górskiej przełęczy i drodze wzdłuż wybrzeża.

Nowy Volkswagen Touareg.
SUV nowej generacji.

Dzięki prostolinijnej, zdradzającej pewność siebie stylistyce,
nowy Touareg jest samochodem, który trudno porównać
z innymi. Dostępne na życzenie, nowoczesne rozwiązania
techniczne, jak system elektromechanicznej stabilizacji przechyłów,
reflektory Matrix LED - IQ. LIGHT oraz Innovision
Cockpit przenoszą komfort, doznania podczas jazdy i zachwyt
na nowy, wyższy poziom.

Wypełnij formularz a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń