Volkswagen

Wspierają nas

Volkswagen

Filip Chajzer

Filip Chajzer znany jest z tego, że zwraca uwagę na ważne sprawy. Jako ambasador programu „Mali Ratownicy” swoją energią i zaangażowaniem wspiera akcję, ale przede wszystkim zwraca uwagę na to, jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy...

Volkswagen

Kuba Wesołowski

Kołobrzeg – 8 lipca.

Kuba Wesołowski jako świeżo upieczony tata wie jak ważne jest, aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci pierwszej pomocy. Swoją wiedzą dzielił się w Kołobrzegu z ekipą małych bohaterów.

Volkswagen

Blogerka Anna Dydzik – Nieperfekcyjna mama

15 lipca.

Anna Dydzik (Nieperfekcyjna mama) blogerka. Choć mówi o sobie, że nie jest idealna, to mało kto tak, jak ona zna się nie tylko na dzieciach, ale i na pierwszej pomocy. Z wykształcenia jest techniczką analityki medycznej i wie, jak ważne jest nauczenie dzieci pewnych zachowań, które mogą im i innym uratować zdrowie, a nawet życie.

Volkswagen

Blogerka Karolina Kaliś - dwapluscztery.pl

Świnoujście – 22 lipca.

Karolina Kaliś (dwapluscztery.pl) blogerka i mama czwórki dzieci. Wraz z trójką z nich: Marcelem, Hanką i Kryśką przeszli w Świnoujściu kurs na superbohaterów. Wyjechali stamtąd bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i dumę, bo wszyscy stali się Małymi Ratownikami.

Volkswagen

Małgorzta Ohme - psycholog dziecięcy

Darłówko – 29 lipca.

Małgorzata Ohme jako mama i psycholożka dziecięca zarazem wie, kiedy najlepiej przekazać dziecku wiedzę, aby ją przyswoiło i umiejętnie się nią posługiwało. Swoim doświadczeniem podzieliła się z nami w Darłówku, gdzie skomentowała także najnowsze badanie przeprowadzone na zlecenie Volkswagena.

Volkswagen

Blogerka Ewa Wojtan - Moje dzieci Kreatywnie

Władysławowo - 12 sierpnia.

Ewa Wojtan (Moje dzieci kreatywnie) blogerka, ale także pedagożka, plastyczka i ceramiczka. Śmiało można ją nazwać specjalistką od kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Na plaży we Władysławowie, wraz z swoim synem, przekonywała, że nauka pierwszej pomocy może być doskonałą zabawą i walką z nudą.

Volkswagen

Blogerka Sylwia Błaszczak - Mama w domu

Olsztyn - 19 sierpnia.

Sylwia Błaszczak (Mama w domu) blogerka, która do perfekcji opanowała spędzanie czasu z dziećmi w domu. Jak opowiadała w Olsztynie, można ten czas wykorzystać także na nauczenie najmłodszych zasad pierwszej pomocy. Przydadzą się i w domu i wszędzie tam, gdzie znajduje się dziecko.